על המוצרים שלנו

hilbe

חילבה – FENUGREEG

החילבה הוא צמח חד-שנתי ממשפחת הקטניות, שפורח בחודשי הקיץ ופריחתו לבנה. יש בו רכיבים מסוג סאופונינים, וסיבים תזונתיים ייחודיים בעלי יתרונות תזונתיים.

לחילבה שני יתרונות עיקריים:
על-פי הרפואה ההודית, וכן בספרות העממית, החילבה נחשב כמפחית רמות סוכר בדם, והוא מומלץ לנטילה אחרי ארוחה כבדה וגם לאנשים הסובלים מסוכר גבוה בדם.

כמו כן, החילבה ידוע כמגביר ייצור חלב בשד האם המניקה, והוא מומלץ לנטילה שלוש פעמים ביום לנשים מיניקות שייצור החלב שלהן לא יציב.

החילבה של הדס הוא במינון  של 580 מ"ג  חומר פעיל

על קצה המזלג – עולם חומרי הגלם שלנו בא מהטבע:

קרנברי (חמוציות)

קרנברי הוא צמח החמוציות והוא גדל בארצות קרות כמו קנדה. צבעו אדום והוא עשיר באנטיאוקסידנטים ובפלבנואידים חיוניים.

מחקרים רפואיים מקצועיים מצאו עם השנים כי בפרי הקרנברי יש רכיב חיוני, אנטיאוקסידנט חדש בשם פרואנטוציאנידין (PAC). הפרואנטוציאנידין מפחית היצמדות של חיידקים, בעיקר חיידקי גרם שליליים, לדופן שלפוחית השתן, ובכך מפחית דלקות במערכת השתן. נטילה יום-יומית של קרנברי עשויה למנוע דלקות חוזרות ונשנות במערכת השתן – UTI.

קרנברי של הדס הוא בעל ריכוז אופטימאלי של 480 מ"ג חומר פעיל, והוא יעיל במיוחד ונוח לשימוש – כדור אחד ביום בלבד למניעה.

cranbaries

פלוריש מייצרת כ- 300 מוצרים שונים. חלקם מוכרים ביותר ונחשבים לסמלים ולמותגי הבית של "הדס" ושל "פלוריש".

נוסף על כך, פלוריש מייצרת גם מגוון רחב של מוצרים כקבלנית משנה של חברות מסחריות חיצוניות בארץ ובעולם אשר מבקשות ייצור מותג פרטי.

מחלקת שיווק ענפה מלווה את כל מוצרי פלוריש לרבות מותגי הבית, והיא מפעילה קו ייעוץ והדרכה מקצועי, מחלקת הסברה רפואית שנותנת מענה לקהל מקצועי של רופאים ורוקחים וכן מחלקת מכירות.

כל המוצרים המפותחים בפלוריש עבור מותגי הבית "הדס-לפני שלוקחים תרופות" ו"פלוריש-רפואה שלמה" מכילים צמחים רפואיים או רכיבים עם אוריינטציה טבעית ובטוחה המשלימה את הטיפול הרפואי מבלי לפגוע בו.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support

נשמח לענות בהקדם

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 1800-33-66-36
    התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

    תמיכה ללקוחות