אודות

פלוריש הדס

פלוריש היא יצרנית של מוצרי פארמה, מזון ודרמוקוסמטיקה, המייצרת מותגים פרטיים ומספקת שירותי קבלנות משנה לחברות שמשווקות תרופות, תוספי מזון וקוסמטיקה ברחבי העולם.

בפלוריש שמים דגש על ייצור באיכות גבוהה, גמישות, ומענה מהיר לצרכים השונים של לקוחותיה העסקיים, במטרה לאפשר להם להרחיב את יכולותיהם. על מנת לעשות זאת, מעסיקה החברה צוות פיתוח מנוסה ומגוון קווי ייצור, ותהליכי הייצור שלה עומדים בדרישות קפדניות של מגוון תקנים בין-לאומיים כמו – GMP, ISO 9001;2008 ISO 22000. החברה מטמיעה באופן שוטף תקנים בין-לאומיים נוספים הרלוונטיים למוצריה, כגון: ISO 22716 , קוסמטיקה ו- ISO 13845.

לפלוריש שלוש יחידות ייצור: פארמה, דרמוקוסמטיקה ומזון. הפארמה מכילה מוצרי גלניקה וחיטוי. הדרמוקוסמטיקה מייצרת קרמים ונוזלים. יחידת המזון מייצרת מגוון מוצרים בהם טבליות, קפסולות, נוזלים, אבקות, ג'לים ושוקולדים. כל המוצרים עוברים בדיקת איכות במעבדה אחת שנותנת מענה מקצועי לשלוש יחידות הייצור, בהתאם לדרישות המחמירות של התקנים הבין-לאומיים.

במהלך השנים פיתחה פלוריש מספר רב של מוצרים, רכשה מותגים ידועים כמו "הדס", והפכה להיות קבלנית המשנה המובילה בישראל, בעיקר בקרב לקוחות מתחום הפארמה: דקסל פארמה, ד"ר פישר, סופר פארם (לייף פרופשונל), ועוד. לחברה לקוחות רבים גם בחו"ל, וביניהם Urgo, Ferring, טבע הונגריה, ורבים אחרים.

פלוריש נוסדה בשנת 1986 ע"י שני רוקחים שעלו מצרפת. משנת 2004 החברה  בבעלות משותפת עם קיבוץ משואות יצחק, ומרכזי הפיתוח והייצור שלה נמצאים בישראל.
הידע הייחודי, צוות המו"פ המנוסה, הניהול המודרני, העמידה בתקנים מחמירים ותהליכי הייצור החדשניים – כל אלה מאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו ברחבי העולם להתרחב ולהגדיל הכנסות ורווחים. על כך אנו שוקדים מדי יום, ונמשיך כך גם בעתיד.

אנו שמחים שאנו יכולים לסייע ללקוחותינו לפרוץ לשווקים חדשים, ולהציע מוצרים ופתרונות חדשים באיכות גבוהה.

חברת פלוריש נוסדה בשנת 1986 על-ידי שני רוקחים ממשפחת בן- שמעון: רפי בן שמעון ויונתן (מילו) בן שמעון, אשר עלו מצרפת בתחילת שנות ה-80.

תחילה, התמקדה פעילות החברה  בתרופות, והיא הלכה והתפתחה עם השנים. בשנת 2004 רכשה פלוריש את פעילות המותג "הדס": "חיזוקית", "רגיעון" ועוד מותגים המוכרים בכל בית, וכך העמיקה החברה את פעילותה גם בתחום תוספי התזונה בישראל .

סיסמת המכירה של כל מוצרי פלוריש היא: 'פלוריש-רפואה שלמה', ובין מוצריה תרופות פארמה רבות כמו משחות דרמו-קוסמטיות ועוד.

סיסמת המכירה של מוצרי הדס היא 'הדס – לפני שלוקחים תרופות' ובסדרת המוצרים שלה ניתן למצוא תוספי תזונה, מוצרים מצמחי מרפא, ויטמינים, מוצרים לנשים, מוצרים לילדים בשלבי ההתפתחות השונים ועוד.

לפלוריש שלוש יחידות ייצור עצמאיות: פארמה, דרמוקוסמטיקה רפואית ומזון, וכל המוצרים מיוצרים במפעל הסמוך למשרדי החברה בפארק תעשיות משגב.

החברה  בבעלות משותפת של משפחת בן שמעון, המייסדים, וקיבוץ משואות יצחק.

פלוריש היא חברה שמפתחת ומייצרת תרופות ותוספי תזונה, ויטמינים, דרמוקוסמטיקה, מוצרים מצמחי מרפא ועוד, ושמחויבת לייצור איכותי ולעבודה בטכנולוגיה מתקדמת. החברה מפתחת ומייצרת גם מותגים פרטיים של חברות חיצוניות עצמאיות, הן מישראל הן מהעולם.

כדי לעמוד ביעדים המורכבים, וכדי להגיע לרמת תוצרים גבוהה במיוחד, מקפידים בפלוריש על עמידה בתקנים בין-לאומיים מחמירים של הבטחת איכות, ולצורך זה הוקמה בפלוריש מחלקת "הבטחת איכות" מהמתקדמות בתחום הפארמה הישראלי.

חומרי הגלם המשובחים שבהם משתמשים בפלוריש, הטכנולוגיה המתקדמת והרמה הגבוהה של הבטחת האיכות – כל אלה מאפשרים ייצור בתנאים אופטימאליים.

במהלך שלושת העשורים האחרונים פותחו במערך הייצור של המפעל טכנולוגיות ייחודיות שמאפשרות לייצר מגוון מוצרים רחב ומודרני בצורה מתקדמת.
העבודה מתנהלת בשלוש חטיבות ייצור מקצועיות נפרדות שכל אחת מהן פועלת כדי להתאים את המוצרים לצרכן בצורה הטובה ביותר:

בסדרת מוצרי הפארמה – נוזלים, משחות, אבקות, קפסולות, סירופים, טבליות וגינאליות תוססות, פתילות.

בסדרת מוצרי תוספי תזונה – טבליות וקפליות, טבליות לעיסה, נוזלים, אבקות, קפסולות, סירופים.

בסדרת מוצרי דרמוקוסמטיקה – קרמים, ג'לים, נוזלים, משחות.

tech

תקני איכות

החברה מחויבת לתקני האיכות הבין-לאומיים המחמירים ביותר, וכמובן לחוקים ולתקנים של מדינת ישראל, והיא מוסמכת לתקן האיכות ISO 9001:2008 – תקן המגדיר את הדרישות למערכת ניהול איכות יעילה המעמידה במרכזה את שביעות רצונו של הלקוח ואת העמידה בדרישות התחיקתיות.

תקנים איכות במחלקת הפארמה

המחלקה עומדת בדרישות משרד הבריאות לתנאי ייצור נאותים GMP EU PHARMA על-פי דרישות האיחוד האירופאי (PIC/S). עמידה בדרישות ה- (GMP (GOOD MANUFACTURE PRACTICE, דורשת אבטחה ובקרת איכות ברמה גבוהה, כוח אדם איכותי ומוכשר לתפקידו, שמירה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון והיגיינה, תיעוד, בקרת חומרי גלם, בקרת תהליך הייצור וביקורות פנימיות.

התקנים במחלקת תוספי התזונה

המחלקה עומדת בדרישות משרד הבריאות לתנאי ייצור נאותים GMP FOOD, ומוסמכת לתקן HACCP. עמידה בדרישות תקן ISO 22000 באה לוודא את בטיחותם של תוספי התזונה על-ידי זיהוי, ניתוח ובקרה של הסיכונים העלולים להתרחש בכל אחד משלבי הייצור, החל בבחירת חומרי הגלם, דרך העיבוד בקו הייצור ועד בחינת המוצר הסופי המגיע לצרכנים.

התקנים במחלקת הקוסמטיקה

המחלקה עומדת בדרישות הרוקח המחוזי ומוסמכת לתקן GMP ISO 22716 – תקן ייחודי שמבטיח עמידה בסטנדרטים גבוהים של תנאי ייצור, אחסון ומשלוח.
כמו כן, הצליחה החברה לקבל לאחרונה תקן ISO 13485 בתחום האביזרים הרפואיים (אמ"ר). ISO 8, GMP EUDRA.

iso

מראשית ימיה נוקטת פלוריש גישה של מעורבות חברתית בקהילה, וכחברה שמוצריה מיועדים לריפוי ולשיפור איכות החיים, הנתינה היא אחד מערכי היסוד שלה.

פלוריש תורמת באופן קבוע מוצרים לקהילות במצוקה, לנשים נזקקות בהיריון ואחרי לידה, לארגוני ילדים, לחיילי צה"ל ולפנימיות.

 

בשנים האחרונות נוהגת פלוריש לרכוש מתנות חג ללקוחותיה מעמותות וארגונים התומכים במעוטי יכולת.

 

יהודה שושני

יו"ר דירקטוריון

 

רפי בן שמעון

מנכ"ל

 

יונתן (מילו) בן שמעון

סמנכ"ל פיתוח

 

שמעון לאופר

סמנכ"ל כספים

 

ארמנד שוורצנברג

סמנכ"ל סחר

 

רינה בן שמעון

מנהלת משאבי אנוש

 

עמיר כהן

מנהל תפעול

 

עופר אבני

מנהל אבטחת איכות

 

ד"ר אירנה שמרייב

רוקחת QP

 

חמודי סעדי

מנהל אחזקה

 

חדווה בראונשטיין-פארודר

חשבת

משפחת בן שמעון

יוזמה ופיתוח חקלאי אגודה בע"מ

גלריית תמונות

צרו קשר לכל מידע שתרצו

פניות לנציג החברה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support

נשמח לענות בהקדם

    מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 1800-33-66-36
    התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

    תמיכה ללקוחות